Çizgili Forum

Geri git   Çizgili Forum > ÇİZGİ ROMAN, ÇOCUK DERGİSİ, MİZAH ARŞİVİ > Çizgi Romanlar
Üye Ol Yardım Üye Listesi Takvim Tüm Mesajları Okunmuş Say

Yanıtla

Seçenekler Stil
Alt 30-08-2009, 14:41   #1
Zagor_Tenay

Zagor_Tenay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: ANKARA
Uye No:2155
Tecrübe Puanı: 1346
Karizma Puanı: 1281396
Karizma Derecesi
Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde
Açık Link

ÇÖZÜNÜRLÜK:300DPİ GRİ TONLAMALI
SAYFA SAYISI:64
FORMAT:CBR
BOYUT:38 MB
TARAYAN:Zagor_Tenay

[Linkleri sadece üyelerimiz görebilir. Lütfen giriş yapınız... ]

Şifre:[Linkleri sadece üyelerimiz görebilir. Lütfen giriş yapınız... ]

Çizgili Forum Olarak Sevgİlİ Zafresa'nin DoĞum GÜnÜ Kutlu Olsun Dİyoruz

VE GEÇİYORUZ FORUM HALKININ ZAFRESA İÇİN SÖYLEDİKLERİNE

Sevgili zafresa aramızda büyüdü çocuklugunu biliriz keratanın iyiki almış büyütmüşüz hergün ne güzel paylaşımlar yapıyor.... yazan:mytra

daha dün gibi hatırlarım foruma beraber üye olmuştuk sanırım vay be tertip.Yok ya o başkasıydı galiba ben karıştırdım aman canım her neyse işte çalışkan çocuktur.... Yazan:palio68

Ohooo oda bir şeymi abi biz aynı mahallede yetiştik kendisi ile abi derdi bana hep saygıdan şimdi büyüdü kendide saygı görüyor paylaşımlarıda var tabi arada azcıkta olsa... yazan:savataged

Onunla ilk tanışmamız sanırım bebek sahillerinde ben balina avlarken..yok yok sağanak yağışlı bir günde hatta fırtınada vardı resim çizerken tanımıştım.O zamanda elinde çizgi roman dolanır dururdu fukara... yazan:TiMuR KhaN

Ahh ahh! deşmeyin yaramı şimdi bu yeni üye olmuş aklı sıra paylaşım yapıyor hani bende azcık mısırdan hoşlanıyorum ya(patlamış mısır değil ha kaynamış hiç değil) sürekli içinde firavun olan piramitli filan uyduruk hikayeler tarardı ne günlerdi ..pardon övecektik değilmi güzel çocuk yakışıklıdır... yazan:Darkmalt

Abi bir sorum olacak ya bu çizgi roman mı ne zımbırtısıysa linki vip görebiliyormuş nerden oluyoruz abi yazan:Yeni Üye

Heyyt ne karıştırıyorsun ulan konuyu çık aradan bree..Banlayın bunu. Sevgili Zafresa aramızda yetişti tabi sevgili Mytra ile aramızda vay be ne günlerdi yazan: Kutuge

Burdan Kocaman alkışlar sevgili abime gelsin canım abim ya askerde sağolsun artık mektup yolu gözler gibi her ay ondan gelen koliyi gözlerdim.Sayesinde tüm çizgi romanları okumaktan geri kalmadım.Hele bir tane yeni roman vardı yazısız penthouse mi ne o çok hoşuma gitmişti devamı gelmedi bi daha ama yinede sağol abim yazan: Rembrand

Krom şahidimdirki..Pardon ya forum şahidimdirki bazen hızına yetişemez olurdum öyle makinalı tüfek gibi açar giderdi konuları ben burda bunları yazarken kimbilir kaç konu açmıştır yine yazan: mhk

Tatil bitti döndüm dönmez olayım yine yüzlerce kitap taramış hayır tatilde alıştık yatmaya şimdi hangi birine teşekkür yazayım değilmi ama.Şaka şaka ben şimdi başlarım yazmaya.. yazan:gizemlover

Kendisi ile ilgili çok güzel bir anım var.Bizim mizah bölümü yeni açılmış henüz dogru düzgün dergi yok bu dediki bana abi çizimlerim ve esprilerim iyidir bir kaç yazayım çizeyim bölüme dedi valla mecburuyetten kabul ettim.Allahtan daha sonra paylaşımcı üyeler çoğaldıda bu Zafresa nın amatör dergilerini bir bir çaktırmadan sildim forumdan.Yok ya bu pek olmadı ben bunu düzelteyimde yayınlansın forumda..Tühh ulan onaylamışım bile mesajı neyse ben bir iki gün arazi olayım zaferin konulardan yazan: melih41

Kendisinin bana verilmiş bir sözü vardır hala bekliyoruz bakalım zagorlardan sıra gelirse diye nadir bulunan çizgi romanlar tarayacaktı bana destek olmak için geçenlerde bir tanede taramış hatta adı'da cin ali bilmem nerde valla pek nadir bulunan bir dergiymiş gibi gelmedi bende zaten sildim o görmeden zaten göremezdi kitap taramaktan kafayı kaldırdıgımı var yazan:el-kolibri

Geçenlerde foruma güncel haberler ekliyorum bir yandan da kontrol ediyorum forumun altından ilk sıraya yerleşmişmi konular diye birde ne göreyim ben haber kısmından çıkıp alta inen kadar be adam ne zaman taradın açtın 5-6 çizgi romanı.O gün bugündür o ne zaman foruma girse ben bekler o çıkınca açarım haberleri (Haberleri açana kadar güncelliğini neden kaybettiğini soran arkadaşlar sorumlusu Zafresa dır girdimmi çıkmak bilmiyor forumdan)
Ya buda şikayet gibi olduya neyse kardeş kusra kalma yazan:Celalettin01

Abi ne oldu ya timurun pasta dan bende istiyorum dedim güme giti anlaşılan neyse sinirden forumdaki zagorları yemeye başladım iyiki taramışsın diyorum bu karamela tadında frembuazlı zagorları yazan:oscamnalbur

Kendisi ile tanışıklıgımız annemle ilk bankaya gittiğimizde olmuştu son kalan kumbara dergisini benden önce kapmıştı aslında kıl olmuştum ona o zamanlar ama sonra bir gün bir baktım forumda jest olsun diye o sayıyı taramış eklemiş bölüme 20 küsür sene gecikmelide olsa(yaklaşık bi 15 sayfada eksikti) böyle bir jest karşısında oldum mest yazan: harunaybal

Kendisi kadar hızlı roman tarayanını görmedim şahsen batıda nasılki en hızlı silah çeken çiko ise (bkz.zagor'un dostu)forumda da o kadar hızlı tarama yapan şahsiyet ve değerli dostumuzdur yazan: Alp Yağmur

ÖNEMLİ NOT:BURADA YAZILANLAR TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜ OLUP BAHSİ GEÇEN KİŞİLER O GÜNLERDE BELİRLENEN MEKANLARDA FİLAN BULUNMAMIŞ BÖYLE BİR OLAY ASLA OLMAMIŞTIR

UMARIM OKURKEN YÜZÜNÜZDE BİR TEBESSÜM OLUR DİLEĞİMLE....

Konu kolibri tarafından (21-10-2010 Saat 10:46 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Link yenilendi
Zagor_Tenay isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Alt 30-08-2009, 15:08   #2
ZaFrEsA

ZaFrEsA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hem Darkwood hem Aslantepe
Uye No:26
Tecrübe Puanı: 28329
Karizma Puanı: 28220676
Karizma Derecesi
ZaFrEsA şöhret ötesinde ZaFrEsA şöhret ötesinde ZaFrEsA şöhret ötesinde ZaFrEsA şöhret ötesinde ZaFrEsA şöhret ötesinde ZaFrEsA şöhret ötesinde ZaFrEsA şöhret ötesinde ZaFrEsA şöhret ötesinde ZaFrEsA şöhret ötesinde ZaFrEsA şöhret ötesinde ZaFrEsA şöhret ötesinde

Valla okurken gülmemek elde değil , koptum resmen özellikle yeni üyeye ....Çok değişik bir sunum yapmışsın sevgili zagordaşım, bu güzel hatta mükemmel ithafına kamyon dolusu teşekkürler , yetmedi mi o zaman tır dolusu olsun , çok sağol!

ZaFrEsA isimli üye çevrimiçi   Alıntı Yap ve Yanıtla
Alt 30-08-2009, 15:12   #3
Zagor_Tenay

Karizma Derecesi
Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde Zagor_Tenay şöhret ötesinde

Vallahi bire nebzede olsa güldürebildiysem ne mutlu seri bir şekilde upload bitene kadar ancak bu kadarı geldi aklıma..Umarım burda isimleri yazan arkadaşlarımda keyifle okur ve alınmazlar dostum.

Hatamız olduysa affola dostlar(affınıza sıgınırım)

TARAYACAKLARIM (COMIC SOON)
BONANZA:5-6-7-8-10-12
BAHADIR:7-8-9-10-11-12-13
SUPERMAN SUPER SERİ:64
ÖRÜMCEK ADAM SUPER SERİ:21
Alt 30-08-2009, 15:24   #4
melih41

melih41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Uye No:1061
Tecrübe Puanı: 36452
Karizma Puanı: 36153677
Karizma Derecesi
melih41 şöhret ötesinde melih41 şöhret ötesinde melih41 şöhret ötesinde melih41 şöhret ötesinde melih41 şöhret ötesinde melih41 şöhret ötesinde melih41 şöhret ötesinde melih41 şöhret ötesinde melih41 şöhret ötesinde melih41 şöhret ötesinde melih41 şöhret ötesinde

Paylaşımında sunumunda çok güzel sevgili Zagor_Tenay, alınmayı bırak bir
ara ben Zagor_Tenay'a hangi çizgi romanı tarama sözü vermiştim diye bile
düşündüdüm. Biz burada zaten bunu yapıyoruz birbirimize kesinlikle takılıyoruz
ama ayrı bir kesinlikte kırmak ve seviye düşüklüğüde yapmamak için azami gayreti
gösteriyoruz. Dediğim gibi paylaşımın harika özellikle şu aralar yabancı dille
yayınlanmış eserlerini gururla izlediğimiz Kutlukhan Peker'den bir albüm için
teşekkürün Tırla gelmesi doğal, Zafresayada selamlar..
melih41 isimli üye çevrimiçi   Alıntı Yap ve Yanıtla
Alt 30-08-2009, 15:48   #5
Zagor_Tenay

Karizma Derecesi

sevgili melih abi teşekkürle değerli düşüncelerin için yalnız şöyle bir şey var gözünden kaçmış olmalı her mesajın altında yazan isim o mesajı atmış oluyor abi

üstündeki değil affola

edit:düzelttim abi

Konu Zagor_Tenay tarafından (30-08-2009 Saat 16:02 ) değiştirilmiştir.. Sebep: düzenleme
Alt 30-08-2009, 16:11   #6
kolibri

kolibri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No:87
Tecrübe Puanı: 46700
Karizma Puanı: 46515677
Karizma Derecesi
kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde

Alıntı:
Zagor_Tenay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
Kendisinin bana verilmiş bir sözü vardır hala bekliyoruz bakalım zagorlardan sıra gelirse diye nadir bulunan çizgi romanlar tarayacaktı bana destek olmak için geçenlerde bir tanede taramış hatta adı'da cin ali bilmem nerde valla pek nadir bulunan bir dergiymiş gibi gelmedi bende zaten sildim o görmeden zaten göremezdi kitap taramaktan kafayı kaldırdıgımı var yazan:el-kolibri

Ben kendi adıma değerlendirme yapacak olursam, yüzümde tebessüm ne demek, koptuğumu belirtirim.

Paylaşımın için de çok teşekkür ederim sevgili Zagor_Tenay
kolibri isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Alt 30-08-2009, 16:23   #7
Zagor_Tenay

Karizma Derecesi

Teşekkürler sevgili üstad beğenmene sevindim

Alt 21-10-2010, 10:46   #8
kolibri

kolibri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uye No:87
Tecrübe Puanı: 46700
Karizma Puanı: 46515677
Karizma Derecesi
kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde kolibri şöhret ötesinde

Link yenilendi.
kolibri isimli üye çevrimdışı   Alıntı Yap ve Yanıtla
Yanıtla

Etiketler
cizgiliforum , kutlukhan.perker , türkan Şoray

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir)

Seçenekler
Stil